نرم افزار مدیریت مدارس

نرم افزار مدیریت هوشمند مدارس توانا پکیج نرم افزاری جامع هوشمندسازی مدارس و آموزشگاه ها
میخواهید مدرسه خود را در زمره مدارس برتر شهر خود قرار دهید؟ دوست دارید تعامل مدرسه و اولیا به صورت روزانه و باآگاهی کامل اولیا از وضیعت دانش آموزان برقرار باشد؟
ایجاد تعامل و برقراری ارتباط روزانه مدرسه و اولیای دانش آموزان تنها به صورت نرم افزاری امکان پذیر می باشد. یک نرم افزار جامع و هوشمند که بتواند خروجی کار دانش آموزان و مدرسه را در اختیار اولیا قرار دهد و اولیا بتوانند از اخبار روزانه مدرسه باخبر باشند. ایجاد کانال تلگرامی یا چنل های مدرسه تا حدی می تواند این نیاز رفع نماید در حدی که بتوانند از اخبار کلی مدارس باخبر باشند.
نرم افزار مدیریت مدارس هوشمند توانا از زیرسیستم های قوی و مستقلی تشکیل شده که در کنار هم می تواند مدیریت الکترونیکی مدرسه را بدست بگیرد.
1. نرم افزار حضور و غیاب هوشمند کاملاً اتوماتیک دانش آموزی اولین و تنها سیستم کنترل تردد دانش آموزی که ویژه مدارس طراحی شده است. گروه طلای نرم یک ایده خلاقانه و منحصربفرد در زمینه هوشمندسازی حضور و غیاب داشته و آن اتصال دستگاه حضور و غیاب به LED سالن مدارس است که از آن جهت نمایش مشخصات و تصاویر دانش آموزان استفاده می شود. در همان لحظه کارتزنی پیامک ورود و خروج و تاخیر زیر یک ثانیه به دست اولیا رسیده و همچنین می توانند گزارش روزانه تردد فرزندان خود را از اپلیکیشن مدرسه توانای نصب شده بر روی گوشی خود مشاهده نمایند.
2. نرم افزار حضور و غیاب پرسنلی مدارس که به محض کارتزنی پیامک ورود و خروج و تاخیر آنها به صورت اتوماتیک و هوشمند به گوشی مدیریت ارسال می شود تا بتواند به راحتی کنترلی بر حضور و غیاب همکاران داشته باشند. همچنین تصاویر و مشخصات پرسنل به هنگام کارتزنی بر روی LED نشان داده خواهد شد.
3. زنگ اذان گوی مدرسه - نرم افزار زنگ هوشمند مدارس. این نرم افزار به صورت اتوماتیک زنگ ورود به کلاس و خروج از کلاس را با آهنگ مدنظر شما در زمان مقرر به صدا در می آورد. آهنگ های مدنظر شما نیز در زمان های تفریح کلاس ها پخش خواهد گردید.
4. نرم افزار کارنامه توانا - ارائه انواع کارنامه مدارس به ویژه کارنامه مستمر به همراه نمایش نمودارهای مقایسه ای و رشد دانش آموزان همراه با محاسبه رتبه دانش آموز در ردیف کلاس و پایه و مدرسه
5. نرم افزار ارسال پیامک هوشمند که از آن جهت ارسال اتوماتیک نمرات داشن آموزان به صورت کارنامه ای با محاسبه معدل چه به صورت کیفی و چه به صورت کمی استفاده می گردد. ارسال پیامکهای اطلاع رسانی و مشاوره
5. بخش ثبت نمرات کیفی و کمی دانش آموزان در دفتر الکترونیکی معلم که می توانند نمرات داشن آموزان را به راحتی در دفتر نمره الکترونیکی وارد کرده تا اولیا بتوانند آنلاین و روزانه نمرات دانش آموزانشان را در اپ اندروید مدرسه مشاهده نمایند یا حتی می توان از طریق ارسال پیامک در لحظه ثبت نمره بدشت اولیا رساند.
6. نرم افزار تابلو اعلانات الکترونیکی هوشمند جهت نمایش متولیدن روز و ارسال اتوماتیک پیام تبریک تولد به آنها - نمایش دانش آموزان برتر - گالری تصاویر مدرسه - اطلاع رسانی ها - معرفی کتاب
7. وب سایت تخصصی مدرسه
8. اپلیکیشن اندروید مدرسه توانا که بر روی گوشی اولیا نصب شده و می توانند اخبار مدرسه، نمرات روزانه داشن آموزان، دانش آموزان برتر، کارنامه، پیام های انضباطی و مشاوره را مشاهده نمایند.

سایت
WWW.softgold.ir
www.tarhandishan.com
تلفن
02166435129
09120339196
تلفن دفتر تبریز
9 - 04135558058

به اشتراک بگذارید
مشخصات آگهی دهنده
ایمیل:
نام:
گروه طلای نرم
تلفن:
۰۲۱۶۶۴۳۵۱۲۹-۰۹۱۲۰۳۳۹۱۹۶
انقضا:
۱۳۹۸/۰۲/۰۱
موقعیت:
تهران - تهران
آدرس:
تهران, جمهوری, کوچه کریمی پور, پ 17
تماس با آگهی دهنده